بیمارستان شهید دکتر محمد علی رهنمون
شرح وظايف

كليه كارپردازها ملزم به رعايت نكات ذيل مي باشند:

كليه خريدها الزام به داشتن درخواست خريد خوانا و دستورمقام مجاز مالي وپ س ازتأمين اعتبارلازم اقدام به خريدنمايد.

در زمان خريد به نوع كالاي خريداري شده دقت نماييد،طبق درخواست بيمارستان ومسئولين واحدونظريه كارشناس فني اقدام به خريدنمايد.

درهنگام خريد شخصاً حضور و با نازلترين بهاي ممكن خريداري و قبل از خريد اگر از مبلغ معادلات كوچك بالا برود حتماً سه فقره استعلام بها در پاكتهاي دربسته از سه فروشنده معتبركه داراي كد اقتصادي و يا كدپستي و يا نمايندگي انحصاري فروش كالا باشد تهيه و نسبت به بازگشايي آن درحضور مسئولين در فرم مخصوص صورتجلسه اقدام نمايد و پس از تعيين و بررسي قيمتها اقدام به خريد نمايد.

در زمان خريد كالا حتماً به نوع جنس خريداري شده شامل ابعاد، ساخت و يا مدل و مشخصات فني كامل جنس اعم از رنگ، جنس، وزن، تعداد و ساير... دقت نمايد تماما ًد رفاكتورخريد قيدو جنس تحويل گرفته شده به انبارتحويل گردد و درصورت امكان شخصاً جنس خريداري شده را تحويل گرفته و حمل نمايد.

كارپرداز موظف است در زمان خريد كالاو اخذ فاكتور بدون قلم خوردگي و قيدتاريخ و مشخصات كامل خريدارو آدرس و كد اقتصادي و كنترل جمع مبلغ و نوشتن اعداد به حروف اقدام نمايد.

كارپرداز موظف است در بدوخريد رعايت كليه نكات آئين نامه مالي ومعاملات دانشگاه را رعايت و درصورت عدم آگاهي حتماً قبل ازخريد سوال و اطلاعات لازم كسب سپس اقدام به خريدنمايد.

كارپرداز بعد از خريد و تحويل جنس به انبار نسبت به پي گيري اسناد ثبت در دفاتر مربوطه و تنظيم خلاصه و رسيدگي و آماده نمودن جهت پرداخت شخصاً اقدام نمايد.

كارپرداز بعد از دريافت درخواست خريد نسبت به دسته بندي خريد به صورت فوري و غيرفوري به تشخيص مسئول تداركات اقدام نمايد. درصورت هرگونه مشكلي فوراً مراتب را به مسئول مربوطه اطلاع تا درخصوص رفع مشكل و پي گيري لازم اقدام گردد.

كارپرداز در بدوخريد و امضاء هرگونه سند حتماً از جزئيات سند مطلع و پس از امضاء تمامي مسئوليت قانوني و شرعي به عهده وي ميباشد.

كارپرداز موظف است كليه اسناد پرداخت شده و غيره راطبقه بندي نموده و در دفاترخود ثبت و رسيد پرداخت نگهداري و زمان پرداخت مدارك مستند بانكي و يا نقدي پرداخت داشته باشد.

كارپرداز موظف است از نظراخلاق اسلامي و اداري و رعايت تمامي نكات ارباب رجوع و فروشنده و طلب كاران و ساير را بنمايد.

كليه موارد مورد نياز در خريدهاي داخل شامل:درخواست خريد، فاكتورجديد، رسيد يا حواله انبار، رسيدفرسوده انبار، درصورت نياز صورتجلسه خريدكالا، صورتجلسه نصب، گواهي انجام كار و درصورت نياز قرارداد و ساير موارد مورد نياز اسناد تهيه و پيوست نمايد.

تاریخ به روز رسانی:
1397/06/12
تعداد بازدید:
292
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal