دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
معرفی و پیام
نام و نام خانوادگی: دکترمسعود رضا معنویت
رشته تحصیلی: دکتری تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) / ویتره و رتین (شبکیه)                      
مرتبه علمی: استاد
پست الکترونیک: mr_manaviyat@yahoo.com
رزومه در سامانه علم سنجی
 
 
 
معرفی:
دکتر مسعود رضا معنویت در سال 1345 در یزد متولد شدند. ایشان تحصیلات خود را در رشته پزشکی عمومی  در سال 1369 از دانشگاه تهران به پایان رسانیده و درسال 1376 در رشته تخصصی چشم پزشکی از دانشگاه شهید صدوقی یزد فارغ التحصیل شدند. در طی این سالها ایشان با تلاش و پشتکار فراوان  و صداقت و رازداری تمام به بیماران خدمت خالصانه کرده اند. هم اکنون به عنوان رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه شهید صدوقی یزد به خدمت مشغول هستند.
 
پیام آقای دکتر مسعود رضا معنویت:
دانشکده علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد با تلاش همکاران، اساتید عالم، کارکنان دلسوز و همت خود دانشجویان سالیان سال است که توانسته به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کند.

این دانشکده در بخش آموزش و پژوهش فعال بوده و با توسعه این بخش ها در صدد ارتقاء سطح علمی و توانمند سازی اساتید هیئت علمی می باشد. ما همواره امیدواریم با ارتقاء مستمر استانداردهای اخلاقی و آموزشی، الگوی نمونه و پیشرو در امر آموزش پزشکی، تحقیقات و درمان کشور باشیم.

این دانشکده همواره خود را  به تربیت پزشکانی متعهد، متخصص و مسئولیت پذیر نسبت به رنج های مردم پایبند می داند. و برای دستیابی به این هدف از هیچ کوششی دریغ نمی ورزد و قطعا آنچه که امروز به آن دست یافته است محصول تلاش جمعی تمامی اساتید، مدیران، کارکنان و دانشجویان این مجموعه عظیم است که  در روزهای سخت فعلی کشور، اهمیت این تلاش و هماهنگی دوچندان و بیشتر شده است. اینجانب خاضعانه از تلاشهای متعهدانه شان تشکر نموده و خویش را موظف به قدردانی عادلانه از آنها می دانم. به این همکاران نیز سفارش اکید می نمایم تا از توفیق خدمت به جوانان پاک این سرزمین که نعمت بزرگی است نهایت بهره را برده و از هیچ کوششی دریغ نورزند.

دانشجویان عزیز! دوران جوانی و مهلت استفاده از این فرصت گرانبهای خدادادی زود گذر و کوتاه می باشد.  دانشجویان باید نیروی و توان جوانی را در جهت یادگیری، تفکر و به کارگیری آنچه اموخته اند استفاده کنند و همواره در پی کسب علم و مسیر سیری ناپذیری آن باشند. امید است همچون گذشته فرزندان ایران زمین در درجات بالای از معرفت و دانش قرار گیرند.

در پناه خداوند بزرگ، سالم و پرتلاش باشید.

 

 
 
تاریخ به روز رسانی:
1399/10/03
تعداد بازدید:
1268
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal