دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
فرايند ثبت نام فوق تخصص

قابل توجه پذیرفته شدگان دوره های فوق تخصصی

ضمن عرض تبریک به مناسبت پذیرفته شدن شما در دوره های فوق تخصصی این دانشگاه، به اطلاع می رساند ثبت نام حضوری در محل واحد امور تخصصی در نیمه اول شهریور به آدرس بلوار پرفسور حسابی، بلوار شهدای گمنام، پردیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید صدوقی یزد- دانشکده پزشکی انجام می پذیرد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

1-    کپی شناسنامه (تمام صفحات) و کپی کارت ملی

2-    4 قطعه عکس 4×3

3-    اصل کارت پایان خدمت و کپی

4-    فرم های تکمیل شده مشخصات پذیرفته شدگان رشته های مختلف دوره های

4-1  فرم اطلاعات عمومی

4-2 فرم تعهد در خصوص وضعیت اشتغال به کار

4-3 فرم مشخصات

4-4 فرم اینترنت

4-5 فرم فرهنگی

 
4-7 فرم اخذ تعهد از پذیرفته شدگان آزاد آزمون دستیار فوق تخصص
 

5-    تسویه حساب صندوق رفاه دانشجویان

6-     مدرکی دال بر داشتن دانشنامه تخصصی

7-    ارائه حکم استادیاری (رسمی قطعی رسمی آزمایشی - پیمانی) جهت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

8-    ارائه گواهی پایان تعهدات و بلامانع بودن شروع دوره از معاونت درمان وزارت متبوع

9-    ارائه موافقت نامه از سازمان مربوطه و حکم مأموریت آموزشی یا حکم مرخصی بدون حقوق جهت افرادی که استخدام ادارات و سازمان های دولتی می باشند. (تصویر سند تعهد محضری سپرده به سازمان مربوطه(

10-  ارائه اصل سند تعهد محضری به همراه نامه تأییدیه رسمی دفتر امور حقوقی دانشگاه


 

توجه 1:    در صورت عدم ارائه سند تعهد محضری به همراه نامه تأییدیه رسمی دفتر امور حقوقی دانشگاه از ثبت نام این پذیرفته شدگان خودداری می گردد. بدیهی است عواقب ناشی از عدم ثبت نام به موقع پذیرفته شدگان و شروع دوره به عهده شخص دستیار خواهد بود.

توجه 2 :  در مواردی که پذیرفته شدگان در دفاتر اسناد رسمی محل سکونت خود نسبت به سپردن سند تعهد محضری اقدام می نمایند می بایست ابتدا هماهنگی لازم را با دفتر امور حقوقی دانشگاه علوم پزشکی محل تحصیل به عمل آورند.

توجه 3 : در زمان مراجعه برای ثبت نام حضوری این پذیرفته شدگان می بایست ابتدا به دفتر امور حقوقی دانشگاه واقع در ساختمان دانشگاه علوم پزشکی در میدان باهنر مراجعه کرده و پس از دریافت نامه تأییدیه رسمی آن حوزه همراه با اصل سند جهت ثبت نام اقدام نمایند.

توجه 4 : این پذیرفته شدگان در صورت وجود هرگونه سؤال یا ابهام در مورد نحوه سپردن تعهد محضری می توانند هماهنگی لازم را با کارشناسان محترم امور حقوقی دانشگاه به صورت تلفنی (شماره تلفن : 31462130-035 یا حضوری به عمل آورند.

11-  نامه معاونت درمان مبنی بر تعطیلی مطب

12-  موافقت دانشگاه محل خدمت آن دسته از متقاضیانی که به عنوان ماده یک قانون نحوه تأمین هیئت علمی مشغول انجام خدمت وظیفه در دانشگاه های علوم پزشکی کشور بوده و تا تاریخ 99/6/31 معادل مدت خدمت سربازی مصوب خود را خواهند گذراند (ارائه گواهی از سوی مرکز امور هیئت علمی)

تاریخ به روز رسانی:
1400/04/28
تعداد بازدید:
932
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal