دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
رسالت و ماموريت گروه

Misson = رسالت و ماموريت گروه ايمونولوژي دانشگاه علوم پزشكي يزد

 

اين گروه درصدد است با ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي مناسب به دانشجويان دوره هاي عمومي ، دستياري ، تحصيلات تكميلي ، دانش آموختگان ( آموزش مداوم كاركنان ( ضمن خدمت ) و اعضاء محترم هيات علمي و ... باعث جلب رضايت صاحبان فرآنيد شود و درجهت ارتقاي سطح آموزش ، سلامت و بهداشت و درمان جامعه قدم بردارد بدين منظور ترويج فرهنگ ارتقاي سيستم ايمني مردم و نويد ايمني درماني را در سرلوحه كارخويش قرار داده است .

 

Vission چشم انداز گروه ايمونولوژي دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد

 

اين گروه در نظر دارد با ارتقاي سطح توانمند  هاي خويش از نظر تجهيزات و نيروي انساني خصوصا عضو هيات علمي رقابتي سالم با دانشگاهها و گروههاي آموزشي ديگر در جهت رسيدن دانشگاه به سطح قابل قبول حتي در رديف دانشگاههاي تيپ I برسد.

تاكنون با تاسيس كارشناس ارشد و انشاء ا... در آينده با تاسيس PHD بتواند دينش را نسبت به كشور ادا كند . قبولي هاي در دوره دكترا نشان از موفقيت اين گروه دارد .

ضمن اينكه اميد مي رود سطح اين گروه از اين هم بالاتر دارد البته يقين دارم اين چشم انداز محقق خواهد شد با گذراندن دو تن از اعضاء هيات علمي گروه در دوره تكميلي آزمايشگاهي و جذب نيروهاي هيات علمي چه از طريق انجام خدمات قانوني چه از نظر استخدام مي رود چشم انداز خوبي در آينده داشته باشد. علاوه بر خدمات آموزشي و اجرائي ، مركز تحقيقات ايمونولوژي ناباروري از دست آوردهاي اين گروه است كه منشا خدمات زيادي شده است كه ميرود درآينده نزديك مركز تحقيقات پيوند ، مركز تحقيقات ايمني درماني با همكاري مركز تحقيقات سرطان و بيماريها عفوني تاسيس و به ارتقا, گروه بينجامد.        

                         

تاریخ به روز رسانی:
1398/09/13
تعداد بازدید:
110
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal