دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
افتخار آفرینی
تقدیر معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور از پنج کارشناس سازمان اورژانس استان یزد
دکتر محمد سرور معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور با ارسال لوح سپاس از خدمات ارزنده ی پنج نفر از کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان اردکان تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد یکشنبه 14 فروردین ماه 1401 ، دکتر محمد سرور معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور با ارسال لوح سپاس از خدمات ارزنده ی پنج نفر از کارشناسان اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان اردکان تقدیر به عمل آورد .

گفتنی است این تقدیر پس از بازدید نوروزی معاون فنی و عملیات اورژانس کشور از پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان اردکان و رضایت از عملکرد خدمات ارائه شده توسط این همکاران صورت پذیرفت.

سیدعبدالمجید طبایی ، علی حیدری ، مهدی رفیعی ، رضا کارگر و حمیدرضا افخمی همکاران شاغل در اورژانس شهرستان اردکان هستند که توسط معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.  

 

متن تقدیرنامه به شرح ذیل است :

جناب آقای ....................

تکنسین فوریتهای پزشکی شاغل در پایگاه ..........

خدمت صادقانه ، دلسوزانه و فداکارانه به مردم دردمند در لحظات بی پناهی توفیقی است که شامل حال بندگان مخلص خداوند می شود و یقینا او شنوا و بینا است .

با عنایت به ماموریت حساس اورژانس در طرح سلامت نوروزی برای پاسخگویی به موقع و موثر به حوادث احتمالی که موجبات نجات جان هموطنان آسیب دیده را در پی دارد ، بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را به خاطر عملکرد ارزشمند و مسئولانه جنابعالی در طرح سلامت نوروزی 1401 تقدیم می دارم . سربلند و پیروز باشید .

 

دکتر محمد سرور

 

معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور

 
 
تاریخ:
1401/01/15
تعداد بازدید:
271
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:9
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
info@ssu.ac.ir
تاریخ بروزرسانی: 1401/05/15
یزد، میدان شهید دکتر باهنر ،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد   کدپستی دانشگاه :8916978477 تلفن: 4- 37241171 نمابر: 37258770
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal