دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
تاريخچه

کتابخانه مرکز تحقیقاتی و درمانی ناباروری یزد با بیش از 1500 تعداد کتاب‌ مورد استفاده اساتید، دانشجویان و پرسنل مرکز می باشد. موضوعات کتب بیشتر راجع به بیماری های زنان و زایمان، نازائی، ژنتیک، ‌آزمایشگاه، اورولوژی، سلولهای بنیادی و زیست سلولی و مولکولی و.. می باشد.دانشجویانی که موضوع پایان نامه یا طرح تحقیقاتی آنها در رابطه با این موضوعات هست، و با همکاری مرکز انجام می شود نیز میتوانند از امکانات کتابخانه استفاده نمایند. 36 عنوان از ژورنالهای معتبر انگلیسی زبان از سال 1998 به بعد در کتابخانه موجود است و بخشی از این ژورنالها تا آخر سال 2010 موجود می باشد.


تعداد 111 عنوان مجله فارسی از دانشگاههای علوم پزشکی مانند مشهد، بابل، قزوین، زنجان، زاهدان و سایر موسسات داخل کشور در کتابخانه این مرکز وجود دارد. گزارش طرحهای تحقیقاتی پایان یافته که در کتابخانه نگهداری شده، 95 عنوان و پایان نامه های دانشجویی بیش از 100 عنوان می باشد.همچنین تعداد زیادی کتب الکترونیکی (E-Books) مرتبط با تمامی موضوعات کتابخانه وجود دارد.

اساتید و محققین و دانشجویان مرکز میتوانند با استفاده از سایت دانشگاه شهیدصدوقیwww.ssu.ac.ir و ورود به قسمت منابع الکترونیک به مقالات موجود در سایتهای تحت پوشش به صورت الکترونیکی دسترسی یابند. کتابخانه دیجیتالی مرکز که زیرمجموعه کتابخانه دیجیتالی دانشگاه و به آدرس http://lib.ssu.ac.ir می باشد، در این سایت منابع کتابخانه مرکز مشخص می باشد که در حال بروزرسانی است که با ورود به سایت، اعضای محترم دانشگاه میتوانند از موجودی تمامی کتابخانه های مربوط به دانشگاه آگاه شوند.

 

 

تاریخ به روز رسانی:
1399/11/28
تعداد بازدید:
906
info@ssu.ac.ir
تاریخ بروزرسانی: 1401/05/28
یزد، میدان شهید دکتر باهنر ،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد   کدپستی دانشگاه :8916978477 تلفن: 4- 37241171 نمابر: 37258770
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal