دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
اهداف

پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به عنوان قطب ناباروری کشور وظایف و مأموریت های خود را در محور عمده پیگیری نماید:

محور پژوهشی

که در این زمینه این پژوهشکده با حضور اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشجویان تخصصی بیولوژی تولیدمثل، دانشجویان فلوشیپ ناباروری، محققین و کارشناسان ذیربط سالیانه در موارد مختلف به بحث و تحقیق و انتشار دست آوزرده ای مختلف در حیطه علوم تولیدمثل می پردازد.

محور آموزشی

در این راستا تربیت نیروی تخصصی (PhD)بیولوژی تولیدمثل، تربیت نیروی تخصصی فلوشیپ ناباروری با همکاری در آموزش گروه های محتلف پزشکی و پیراپزشکی، برگزاری کنگره های بین المللی، برگزاری همایش ها و سمینارها و کارگاه های مختلف و ارائه آموزش های مختلف به صورت پوستر، پمفلت، کتابچه و کتاب از جمله وظایف این واحد محسوب می شود . در ضمن انتشار ماهیانه نشریه علمی تخصصیIranian journal reproductive medicine که شامل جدید ترین پروژه ها و تحقیقات می باشد از اهم مسئولیت های این پژوهشکده است.

 

محور درمانی

خوشبختانه این پژوهشکده به عنوان پایه گذار درمان ناباروری در کشور از سال 1368 تاکنون پناه و مأمن بسیاری از زوج های جوان  جهت درمان ناباروری بوده است و بسیاری از اولین تولدهای کشور عزیزمان ایران در این مرکز اتفاق افتاده است. هم اکنون با عنایت به تجهیز انجام شده اکثر روش های درمانی رایج دنیا در این واحد انجام می گیرد.

 

تاریخ به روز رسانی:
1399/11/27
تعداد بازدید:
756
info@ssu.ac.ir
تاریخ بروزرسانی: 1401/05/28
یزد، میدان شهید دکتر باهنر ،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد   کدپستی دانشگاه :8916978477 تلفن: 4- 37241171 نمابر: 37258770
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal