دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
تاريخچه

كتابخانه مركز تحقيقاتي و درماني ناباروري يزد با بيش از 1500 تعداد كتاب‌ مورد استفاده اساتيد، دانشجويان و پرسنل مركز مي باشد. موضوعات كتب بيشتر راجع به بيماري هاي زنان و زايمان، نازائي، ژنتيك، ‌آزمايشگاه، اورولوژي، سلولهاي بنيادي و زيست سلولي و مولكولي و.. مي باشد.دانشجوياني كه موضوع پايان نامه يا طرح تحقيقاتي آنها در رابطه با اين موضوعات هست، و با همكاري مركز انجام مي شود نيز ميتوانند از امكانات كتابخانه استفاده نمايند. 36 عنوان از ژورنالهاي معتبر انگليسي زبان از سال 1998 به بعد در كتابخانه موجود است و بخشي از اين ژورنالها تا آخر سال 2010 موجود مي باشد.


تعداد 111 عنوان مجله فارسي از دانشگاههاي علوم پزشكي مانند مشهد، بابل، قزوين، زنجان، زاهدان و ساير موسسات داخل كشور در كتابخانه اين مركز وجود دارد. گزارش طرحهاي تحقيقاتي پايان يافته كه در كتابخانه نگهداري شده، 95 عنوان و پايان نامه هاي دانشجويي بيش از 100 عنوان مي باشد.همچنين تعداد زيادي كتب الكترونيكي (E-Books) مرتبط با تمامي موضوعات كتابخانه وجود دارد.

اساتيد و محققين و دانشجويان مركز ميتوانند با استفاده از سايت دانشگاه شهيدصدوقيwww.ssu.ac.ir و ورود به قسمت منابع الكترونيك به مقالات موجود در سايتهاي تحت پوشش به صورت الكترونيكي دسترسي يابند. كتابخانه ديجيتالي مركز كه زيرمجموعه كتابخانه ديجيتالي دانشگاه و به آدرس http://lib.ssu.ac.ir مي باشد، در اين سايت منابع كتابخانه مركز مشخص مي باشد كه در حال بروزرساني است كه با ورود به سايت، اعضاي محترم دانشگاه ميتوانند از موجودي تمامي كتابخانه هاي مربوط به دانشگاه آگاه شوند.

 

 

تاریخ به روز رسانی:
1398/04/23
تعداد بازدید:
319
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal