دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
اهداف

پژوهشكده علوم توليدمثل يزد وابسته به دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد به عنوان قطب ناباروري كشور وظايف و مأموريت هاي خود را در محور عمده پيگيري نمايد:

محور پژوهشي

كه در اين زمينه اين پژوهشكده با حضور اساتيد و اعضاي محترم هيئت علمي دانشجويان تخصصي بيولوژي توليدمثل، دانشجويان فلوشيپ ناباروري، محققين و كارشناسان ذيربط ساليانه در موارد مختلف به بحث و تحقيق و انتشار دست آوزرده اي مختلف در حيطه علوم توليدمثل مي پردازد.

محور آموزشي

در اين راستا تربيت نيروي تخصصي (PhD)بيولوژي توليدمثل، تربيت نيروي تخصصي فلوشيپ ناباروري با همكاري در آموزش گروه هاي محتلف پزشكي و پيراپزشكي، برگزاري كنگره هاي بين المللي، برگزاري همايش ها و سمينارها و كارگاه هاي مختلف و ارائه آموزش هاي مختلف به صورت پوستر، پمفلت، كتابچه و كتاب از جمله وظايف اين واحد محسوب مي شود . در ضمن انتشار ماهيانه نشريه علمي تخصصيIranian journal reproductive medicine كه شامل جديد ترين پروژه ها و تحقيقات مي باشد از اهم مسئوليت هاي اين پژوهشكده است.

 

محور درماني

خوشبختانه اين پژوهشكده به عنوان پايه گذار درمان ناباروري در كشور از سال 1368 تاكنون پناه و مأمن بسياري از زوج هاي جوان  جهت درمان ناباروري بوده است و بسياري از اولين تولدهاي كشور عزيزمان ايران در اين مركز اتفاق افتاده است. هم اكنون با عنايت به تجهيز انجام شده اكثر روش هاي درماني رايج دنيا در اين واحد انجام مي گيرد.

 

تاریخ به روز رسانی:
1398/04/10
تعداد بازدید:
311
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal