دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
درباره ما

کلینیک تخصصی زنان با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و دستگاه های تشخیصی و درمانی و با همکاری متخصصان زنان و نازایی و با تلاش کارشناسان مجرب مامایی . در این کلینیک ابتدا وضعیت خانم توسط مامای مرکز مورد برسی‌ قرار می‌گیرد. در این ویزیت ماما بعد از گرفتن شرح حال ، تاریخچه بیماری ها و سوابق خانوادگی ، آزمایش های اولیه همچون آزمایش های هورمونی ، تست پاپ اسمیر و در صورت لزوم عکس رنگی‌ از رحم را درخواست می کند. پزشک زنان و نازایی پس از معاینه خانم و مشاهده پرونده و بررسی نتایج آزمایشها، روش درمانی مناسب را پیشنهاد می نماید. پزشک زنان ممکن است لاپاراسکوپی(Laparoscopy) و هیستروسکوپی تشخیصی(Hystroscopy) نیاز داشته باشد که پس از حصول نتایج این بررسیها، با زوجین در مورد درمان لازم مشاوره می شود و سپس سیکل درمانی شروع می شود.

اگر بیمار نیاز به درمان دارویی داشته باشد بعضی از داروهای تخصصی درمان ناباروری در این مرکز در اختیار بیماران قرار داده می‌شود. در طی مراحل درمان (چه درمان دارویی و چه عملهای جراحی) تعدادی از بیماران بصورت طبیعی باردار می‌شوند و دیگر نیازی به روش‌های درمان ناباروری پیدا نمی‌کنند. در این کلینیک با حضور متخصصین زنان ، خدمات تشخیصی و مشاوره روشهای درمان ناباروری صورت می گیرد.
تاریخ به روز رسانی:
1399/11/29
تعداد بازدید:
938
info@ssu.ac.ir
تاریخ بروزرسانی: 1401/07/13
یزد، میدان شهید دکتر باهنر ،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد   کدپستی دانشگاه :8916978477 تلفن: 4- 37240171 نمابر: 37258770


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal