دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
تولد اولین نوزاد حاصل از روش PICSI
این مرکز موفق شد تا با روش فوق اولین نوزاد حاصل از PICSI از یک زوج بوشهری که سابقه 8 بار سقط و 5 بار IVF ناموفق در مراکز دیگر را داشته اند توسط این روش به دنیا بیاید....

تولد اولین نوزاد حاصل از روش PICSI توسط تیم تحقیقاتی مرکز تحقیقات آندرولوژی  پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد

مسئول مرکز تحقیقات آندرولوژی پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد گفت:مرکز تحقیقات آندرولوژی پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد در راستای تحقیق و درمان بر روی زوجین نابارور با علت ناباروری مردان شروع بکار کرد.

دکتر سراج الدین وحیدی در ادامه تصریح کرد: این مرکز موفق شد تا با روش کمک درمانی پیکسی (PICSI) جهت انتخاب اسپرم بهتر توسط یک دیش مخصوص توسط جنین شناس آموزش دیده در افرادیکه سابقه بارها سقط و شکست در درمانهای کمک باروری را داشته اند پاسخ های قابل قبول درمانی داشته باشد .

وی خاطرنشان کرد: این مرکز موفق شد تا با روش فوق اولین نوزاد حاصل از PICSI از یک زوج بوشهری که سابقه 8 بار سقط و 5 بار IVF ناموفق در مراکز دیگر را داشته اند توسط این روش در پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد در هفته آخر اسفند سال 1399 به دنیا بیاید.

وی در پایان افزود: امید است با این خبر خوش و خبرهای خوش بعدی در سال جدید از سایر متولدین به این روش خانواده های خوشحال بیشتری را در ایران داشته باشیم . انشاء ا...

تاریخ:
1400/01/02
تعداد بازدید:
150
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal