دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
راه اندازی کلینیک عصر مرکز تحقیقات آندرولوژی پژوهشکده علوم تولیدمثل
کلینیک عصر مرکز تحقیقات آندرولوژی پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد راه اندازی شد: معاون پژوهشکده گفت: در راستای راه اندازی مرکز تحقیقات آندرولوژی این پژوهشکده شیفت عصر کلینیک آندرولوژی جهت انجام تمامی آزمایشات مردان ( آنالیز سیمن، تست های تکمیلی: بررسی کروماتین و DNA اسپرم) جهت رفاه حال مراجعین فعال گردید.

کلینیک عصر مرکز تحقیقات آندرولوژی پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد راه اندازی شد:

معاون پژوهشکده گفت: در راستای راه اندازی مرکز تحقیقات آندرولوژی این پژوهشکده شیفت عصر کلینیک آندرولوژی جهت انجام تمامی آزمایشات مردان ( آنالیز سیمن، تست های تکمیلی: بررسی کروماتین و DNA اسپرم) جهت رفاه حال مراجعین فعال گردید.

دکتر علی محمدعبدلی تصریح کرد: هدف ما از راه اندازی کلینیک عصر آندرولوژی علاوه بر خدمت رسانی بهتر به مراجعه کنندگانی که از راههای دور و نزدیک به این پژوهشکده مراجعه می نمایند با توجه به شرایط فعلی و وجود بیماری کرونا جهت کاهش تعداد مراجعین شیفت صبح و رعایت نکات فاصله گذاری اجتماعی بمنظور کاهش شیوع بیماری کرونا همه روزه به جز پنج شنبه ها از ساعت 17 الی 20 راه اندازی گردید.

وی در ادامه افزود: نحوه پذیرش بیماران جهت شیفت عصر بصورت حضوری خواهد بود بدین صورت که به افراد مراجعه کننده در شیفت صبح از ساعت یازده به بعد خدماتی ارائه نمیگردد و میتوانند با مراجعه به واحد پذیرش نوبت خود را برای شیفت عصر و یا صبح روز بعد دریافت کنند و همچنین به افرادی که دارای آزمایشات تکمیلی ( بررسی کروماتین و DNA اسپرم) می باشند از ساعت 9:30 صبح به بعد در شیفت صبح خدماتی ارائه نخواهد شد و باید جهت انجام آزمایشات از واحد پذیرش برای شیفت عصر و یا صبح روز بعد نوبت دریافت نمایند.

دکتر عبدلی گفت: لازم به ذکر است با توجه به اینکه شروع کار کلینیک از ساعت 17 تا 20 عصر می باشد مراجعه کنندگان میتوانند در همان روز در شیفت عصر از ساعت 16:45 تا 18:45 به کلینیک جهت پذیرش یا انجام آزمایشات خود مراجعه نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بمنظور خدمت رسانی بهتر و تسریع در انجام امور مربوط به بیماران جواب آزمایش آنالیز سیمن در همان روز در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت.

تاریخ:
1399/06/30
تعداد بازدید:
82
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal