آموزش مداوم

آموزش مداوم مركز تحقيقات قلب و عروق يزد

 

 

رسالت و چشم انداز

آموزش مداوم مركز تحقيقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد بمنظور پاسخگويي به نيازهاي آموزشي كارمندان و محققين خود از طريق اجراي دوره هاي متنوع آموزشي برگزار مي نمايد. بدين منظور واحد آموزش مداوم با هدف ارتقاء مستمر كيفيت دانش، نگرش و عملكرد جامعه پزشكي با اجراي برنامه هاي آموزشي براساس نيازسنجي با تعيين اهداف و عناوين برنامه ها در اين زمينه فعاليت دارد.

 

اهداف آموزش مداوم

 

1- حفظ و ارتقاء دانش حرفه اي محققين و ارائه كنندگان خدمات بهداشتي درماني

2- افزايش مهارتهاي حرفه اي ارائه كنندگان خدمات بهداشتي درماني

3- تغيير نگرش محققين و ارائه كنندگان خدمات بهداشتي درماني

4- به روز رساني دانش محققين جهت استفاده از امكانات سخت افزاري و نرم افزاري 

5- تبادل افكار و عقايد با همكاران در دوره هاي آموزش مداوم و در نتيجه بهبود قابليتها، تواناييها

از ديگر وظايف آموزش مداوم در اجراي برنامه ها مي توان به توسعه كمي و كيفي برنامه هاي آموزشي، تعيين           دبير علمي برنامه، تنظيم بروشور برنامه و پيگيري درخواست مجوز، هماهنگي نهايي با اساتيد در مورد زمان و عنوان سخنراني و ارسال دعوتنامه به آنان، ثبت نام و حضور و غياب از شركت كنندگان، هماهنگي تداركات و سمعي بصري، صدور گواهي براي سخنرانان و شركت كنندگان اشاره نمود.

 

 

 

گروه هدف فعاليت هاي آموزش مداوم

 
پزشك عمومي، كليه متخصصين در رشته هاي علوم باليني، دكتراي حرفه اي علوم آزمايشگاهي تشخيص طبي و دكتراي علوم بهداشتي و كليه شاغلان حرف وابسته پزشكي ( نظير پرستار،  ماما،  فيزيوتراپ، تغذيه و )

اين مركز با استفاده از برنامه هاي عملياتي كوتاه مدت و بلند مدت قصد  دارد  با استفاده از  سمينار، كارگاه، كنفرانس علمي، برنامه هاي مدون،كنگره و سمپوزيم ها به اهداف خود دست يابد.

 

اميد است كه با اجراء برنامه هاي مذكور و با استفاده از بازخورد رسيده از نيازسنجي ها و ارزشيابي هاي بدست آمده از ديدگاه مشمولين، متخصصين و كارشناسان مربوطه به رسالت، چشم انداز و اهداف خود دست يابيم.

 

تاریخ به روز رسانی:
1397/12/02
تعداد بازدید:
148
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal