دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
فلوچارت فرآيند

متقاضيان مي­توانند از طريق ايميل با سرپرست آزمايشگاه جامع، تقاضاي خود را مطرح نمايند. سرپرست آزمايشگاه جامع براساس نوع خدمات درخواستي متقاضي، وي را به كارشناس مربوطه ارجاع مي­نمايد و متقاضي پس از مطرح كردن درخواست خود با كارشناس، تبادل نظر در مورد نكات فني كه در حين انجام آزمايشات بايد رعايت شود و اطمينان از انجام پذير بودن آزمايشات، فرم تقاضاي خدمات مورد نظر خود را پر مي­نمايد. (پر­كردن فرم از طريق ايميل نيز امكانپذير است). براين اساس هزينه انجام آزمايشات محاسبه و به متقاضي اعلام تا به حساب معاونت واريز گردد.

در اين مرحله تاريخ ارائه نتايج به متقاضي اعلام مي­شود و نمونه يا از طريق مراجعه مستقيم و يا از طريق پستي به آزمايشگاه تحويل داده مي­شود. پس از تحويل نمونه و واريز هزينه هاي اعلام شده (از طريق فيش يا پرداخت مستقيم با سيستم Pose)، كارشناس مربوطه انجام آزمايشات را آغاز مي­نمايد و نتيجه آزمايشات در تاريخ اعلام شده به متقاضي تحويل مي­گردد.

در هنگام تحويل نمونه، فاكتور مربوطه صادر و به متقاضي تحويل داده مي­شود و متقاضي فرم نظرخواهي در مورد خدمات ارائه شده را پر نموده و به مسئول دفتر آزمايشگاه تحويل مي­دهد (پر كردن فرم نظرخواهي از طريق ايميل نيز انجام پذير است).

به منظور كمك به اعضاي هيئت علمي دانشگاه، براي تأمين هزينۀ انجام آزمايشات مورد نياز ايشان در آزمايشگاه جامع، معاونت تحقيقات و فن­آوري دانشگاه سالانه يارانه ­اي را به هر يك از اعضاي هيئت علمي اختصاص داده است كه اعضاي هيئت علمي مي­توانند با مراجعه به آزمايشگاه جامع از خدماتي كه در اين آزمايشگاه ارائه مي­شود، در قالب اين يارانه استفاده نمايند و آزمايشگاه در قبال انجام اين خدمات، نامه­ اي از عضو هيئت علمي مبني بر تأئيد انجام آزمايشات دريافت مي­نمايد. اين اعتبار بصورت سالانه تمديد خواهد گرديد.

در تأئيديه ­هائي كه از اعضاي هيئت علمي اخذ مي گردد هزينه انجام آزمايشات ذكر گرديده است و آزمايشگاه بصورت سه ماهانه مجموع خدماتي كه بدين ترتيب ارائه نموده است به معاونت تحقيقات اعلام مي­نمايد و معاونت تحقيقات مجموع هزينه اعلام شده را به نحو مقتضي به آزمايشگاه جامع باز مي­گرداند. 

تاریخ به روز رسانی:
1397/04/26
تعداد بازدید:
658
info@ssu.ac.ir
تاریخ بروزرسانی: 1401/04/15
یزد، میدان شهید دکتر باهنر ،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد   کدپستی دانشگاه :8916978477 تلفن: 4- 37241171 نمابر: 37258770
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal