دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
مدارک مورد نیاز

مدارك مورد نياز هنگام مراجعه حضوري


1- پاسپورت بيمار جهت انجام پذيرش و شناسايي وي.

 

2 - به همراه داشتن گزارشات راديولوژي، سونوگرافي، سي تي اسكن ، ام آر آي و آزمايشات قبلي، جهت ارائه به پزشك بمنظور بررسي پرونده پيشين و روند درمان بيماري پيش از حضور در ايران.

 

3- بيماراني كه جهت حضور در بيمارستان، پيش از آمدن به ايران هماهنگي لازم را با واحد بيماران بين الملل داشته باشند، اسامي، مشخصات و نام پزشك معالجشان در ليست بيماران خارجي ثبت مي شود، به محض ورود به بيمارستان و انجام مراحل پذيرش، با پزشك مربوطه ملاقات داشته و پس از ويزيت و گرفتن مشاوره، در صورت نياز به جراحي، هماهنگي لازم با بخشهاي مربوطه صورت مي پذيرد و بيمار بدون معطلي روند درمان را آغاز مي نمايد.

 

4- در صورتيكه بيماران خارجي بدون اطلاع و هماهنگي قبلي به بيمارستان مراجعه نمايند، دپارتمان پذيرش بيماران بين الملل در اسرع وقت هماهنگي هاي لازم را جهت انجام ويزيت پزشك و شروع روند درماني بيمار انجام ميدهد.

 

شايان ذكر است، در طول مدتي كه مي بايست بيمار در بيمارستان بستري باشد، كارشناس واحد بيماران بين الملل به طور روزانه به وي مراجعه نموده و از مناسب بودن شرايط او اطمينان حاصل مي نمايد. در اين زمان چنانچه بيمار به امكانات خاصي احتياج داشته باشد آن را با كارشناس واحد بيماران بين الملل در ميان مي گذارد و يا چنانچه بيمار، پرستاران و پزشك نياز به ترجمه داشته باشند به كمك كارشناس واحد مربوطه با هم ارتباط برقرار مي كنند و بدين ترتيب كليه امور مربوط به پروسه درماني يك بيمار خارجي توسط اين واحد تسهيل مي گردد.

تاریخ به روز رسانی:
1398/09/06
تعداد بازدید:
256
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal