۱۴۰۰ سه شنبه ۲۱ ارديبهشت
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
سخن روز /
آخرین اخبار
سهمیه انسولین بیماران دیابتی که در سایت ثبت نام نکنند، حذف خواهد شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، همه بیمارانی که انسولین دریافت می‌کنند، از هشتم تا 31 اردیبهشت ماه در سایت http://ydrc.ir ثبت نام کنند. بر اساس اعلام معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام بیماران دیابتی برای دریافت انسولین الزامی است. در صورتی که افراد دیابتی در این سایت ثبت نام نکنند سهمیه انسولین بیمار حذف می‌شود. ساماندهی بیماران دیابتی، توزیع عادلانه انسولین و تسهیل در دریافت انسولین از اهداف این طرح اعلام شده است. استان یزد حدود 100 هزار بیمار دیابتی دارد و حدود 15 هزار دیابتی انسولین دریافت می‌کنند.
1400/02/07
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت یزد در نشستی که با حضور مدیر مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت یزد،مدیر امور دارویی معاونت غذا و دارو و همچنین مسئول انجمن تسنیم دیابت یزد برگزار شد درخصوص مشکلات بیماران دیابتی بخصوص دیابتی های نوع 1 گفت و گو و تبادل نظر شد.
1399/11/14
رقابت طنز و پرشور تهیه و پخت غذاهای سنتی یزدی برگزار می شود
1399/11/11
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت استان یزد در نشستی که در محل استانداری یزد با حضور خبرنگاران انجام شد مدیر مرکز دیابت استان با اشاره به اینکه تا یکی دوروز آینده انسولین در داروخانه شهید چمران و هلال احمر توزیع خواهد شد افزودانشالله تا آخر همین هفته مشکلات دارویی نیز برطرف خواهد شد.
1399/09/02
info@ssu.ac.ir
تاریخ بروزرسانی: 1400/02/14
یزد، میدان باهنر،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد
37240171 - 035
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal