۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۳ مهر
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
سخن روز /
آخرین اخبار
به مناسبت هفته دفاع مقدس جلسه حلقه صالحین گروه های: شهیدچمران،شهید بهشتی(ره)،سردارشهیدسلیمانی و شهید گمنام دانشکده بهداشت باحضور 60 نفر از اساتید و کارکنان برگزار شد. در این نشست سردار فتوحی مربی و سخنران جلسه به بیان نحوه آغاز جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع جانانه رزمندگان ، شهدا ،ایثارگران و آزادگان پرداخت. سردار فتوحی تشریح کرد: دشمنان در هشت سال دفاع مقدس متوجه شدند که از طریق جنگ نظامی نمی توانند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از پای در آورند، لذا در حال حاضر از طریق جنگ فرا نظامی و غیر نظامی تلاش می کنند به جمهوری اسلامی ایران آسیب برسانند. سردار فتوحی گفت: از دیدگاه دشمنان انقلاب: امتی که رهبر ندارد برای آنها خطری ندارد و رهبری که امت ندارد اقتدار ندارد و کشور ایران چون رهبری فرزانه و امتی ولایتمدار دارد برای آنها خطری جدی محسوب می شود. وی افزود: یکی از عنایاتی که شهدا به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) یزد داشته اند این است که هر سال یک کنگره بزرگداشت شهدا درسطح ملی و در مواردی بین المللی در دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار می گردد و این نشانه خلوص نیت وهمت والای اساتید،پزشکان و کارکنان دانشگاه می باشد.
1401/06/29
نشست گزارش عملکرد معاونت پژوهشی دانشکده بهداشت با حضور معاون پژو هشی دانشگاه ، ریاست ، معاونین، و اعضای هیئت علمی دانشکده برگزار شد
در این نشست رئیس دانشکده بهداشت ضمن تبریک انتصاب دکتر علی رضا مرادی به معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، به معرفی واحد ها و فعالیت های دانشکده پرداخت. دکتر مظفری گفت تعداد قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده بهداشت (309 نفر) موتور محرکه فعالیت های پژوهشی دانشگاه هستند . رئیس دانشکده بهداشت کمبود فضای فیزیکی برای کارشناسان و آزمایشگاه ها و بودجه کافی برای انجام پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی را از مهمترین مشکلات پژوهشی دانشکده عنوان کرد. معاون پژوهشی دانشکده بهداشت تشریح کرد : دانشکده بهداشت دارای : هفت رشته کارشناسی پیوسته ،19 رشته کارشناسی ارشد، هفت رشته دکتری، 14 مجله تخصصی، 10 مرکز تحقیقاتی ، 68 نفر عضو هیئت علمی و 945 نفردانشجو می باشد. دکتر جواد زارع ادامه داد تعداد 24 نفر از دانشجویان دانشکده از سال 1386 تا کنون در جشنواره دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شده اند. معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه از همکاری اساتید دانشکده با سایر دانشکده های دانشگاه تشکر و قدردانی کرد و ازمعاون پژوهشی دانشکده خواست برآوردی ازبودجه مورد نیازخود رابه معاونت تحقیقات و فناوری ارسال نماید. دکتر مرادی بر لزوم تداوم همکاری و همیاری با معاونت تحقیقات و فناوری و سایر دانشکده ها تاکید کرد.
1401/04/05
از زحمات و تلاشهای اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت در سال تحصیلی 1401-1400 تقدیر و تشکر شد. در نشستی که با حضور ریاست ، معاونین و اعضای هیئت علمی دانشکده بهداشت برگزار شد دکتر مظفری رئیس دانشکده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای هیئت علمی در طول سال تحصیلی1401-1400 اقدامات انجام شده در حوزه آموزشی دانشکده را تشریح کرد. معاون آموزشی دانشکده به بیان سیاستهای کلی آموزشی در یکسال اخیر پرداخت. دکتر منتظرالفرج بر لزوم فعال بودن وظیفه استاد راهنمای تحصیلی اعضای هیئت علمی و فعالیت های ویژه اساتیدتاکید کرد. در ادامه دکتر فاتح پناه مسئول اساتید مشاور دانشکده در خصوص فرم های مربوطه توضیحات لازم را ارائه داد و اساتید پیشنهادات و نقطه نظرات خود را عنوان کردند.
1401/04/04
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal