آموزش مداوم

آموزش مداوم مركز تحقيقات قلب و عروق يزد

 

 

رسالت و چشم انداز

آموزش مداوم مركز تحقيقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد بمنظور پاسخگويي به نيازهاي آموزشي كارمندان و محققين خود از طريق اجراي دوره هاي متنوع آموزشي برگزار مي نمايد. بدين منظور واحد آموزش مداوم با هدف ارتقاء مستمر كيفيت دانش، نگرش و عملكرد جامعه پزشكي با اجراي برنامه هاي آموزشي براساس نيازسنجي با تعيين اهداف و عناوين برنامه ها در اين زمينه فعاليت دارد.

 

اهداف آموزش مداوم

 

1- حفظ و ارتقاء دانش حرفه اي محققين و ارائه كنندگان خدمات بهداشتي درماني

2- افزايش مهارتهاي حرفه اي ارائه كنندگان خدمات بهداشتي درماني

3- تغيير نگرش محققين و ارائه كنندگان خدمات بهداشتي درماني

4- به روز رساني دانش محققين جهت استفاده از امكانات سخت افزاري و نرم افزاري 

5- تبادل افكار و عقايد با همكاران در دوره هاي آموزش مداوم و در نتيجه بهبود قابليتها، تواناييها

از ديگر وظايف آموزش مداوم در اجراي برنامه ها مي توان به توسعه كمي و كيفي برنامه هاي آموزشي، تعيين           دبير علمي برنامه، تنظيم بروشور برنامه و پيگيري درخواست مجوز، هماهنگي نهايي با اساتيد در مورد زمان و عنوان سخنراني و ارسال دعوتنامه به آنان، ثبت نام و حضور و غياب از شركت كنندگان، هماهنگي تداركات و سمعي بصري، صدور گواهي براي سخنرانان و شركت كنندگان اشاره نمود.

 

 

 

گروه هدف فعاليت هاي آموزش مداوم

 
پزشك عمومي، كليه متخصصين در رشته هاي علوم باليني، دكتراي حرفه اي علوم آزمايشگاهي تشخيص طبي و دكتراي علوم بهداشتي و كليه شاغلان حرف وابسته پزشكي ( نظير پرستار،  ماما،  فيزيوتراپ، تغذيه و )

اين مركز با استفاده از برنامه هاي عملياتي كوتاه مدت و بلند مدت قصد  دارد  با استفاده از  سمينار، كارگاه، كنفرانس علمي، برنامه هاي مدون،كنگره و سمپوزيم ها به اهداف خود دست يابد.

 

اميد است كه با اجراء برنامه هاي مذكور و با استفاده از بازخورد رسيده از نيازسنجي ها و ارزشيابي هاي بدست آمده از ديدگاه مشمولين، متخصصين و كارشناسان مربوطه به رسالت، چشم انداز و اهداف خود دست يابيم.

 

تاریخ به روز رسانی:
1397/12/02
تعداد بازدید:
97
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal