دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
اخبارگروه

                                      پيام تسليت گروه انگل شناسي و قارچ شناسي به مناسبت شهادت سردارحاج قاسم سليماني

 
 

   بسم رب الشهداء و الصديقين

شهادت سردار رشيد اسلام، نماد مبارزه، ايستادگي و مقاومت، سردار سپهبد حاج قاسم سليماني را به محضر مقام معظم رهبري، سرداران و فرماندهان ايران اسلامي، دولتمردان، ملت انقلابي و سرافراز و خانواده معزز ايشان تسليت عرض مي‌نمائيم.

سردار سپهبد حاج قاسم سليماني فرماندهي شجاع، محبوب ملت، سردار جهان اسلام كه قهرمانانه در جبهه دفاع از ايران و در خارج از مرزهاي كشور، خالصانه و با اقتدار خدمت كرد تا ايران اسلامي در امنيت و  آرامش به سر ببرد. روحش شاد و راهش پر رهرو  باد.
 ..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 
دوازدهمين كنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين
 
 
 
 
 
 فراخوان ارسال مقاله دوازدهمين كنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين
 

با عنايات به خداوند متعال، جامعه علمي آزمايشگاهيان ايران اين توفيق را دارد تا دوازدهمين كنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين را در روزهاي  21لغايت  23آذر ماه سال  1398در محل دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي برگزار كند. اين همايش با شركت شخصيت هاي برجسته دانشگاهي و علمي كشوري و بين المللي و با هدف پيشبرد مرزهاي دانش، ايجاد فضاي مناسب جهت گردهمايي و ارائه فعاليت هاي تحقيقاتي و آخرين دستاوردهاي پژوهشي محققان، كارآفرينان، كارشناسان و دانشجويان و همچنين شناساندن اهميت پيوند ميان آزمايشگاه و بالين، طرح مشكلات و ارائه راه حل ها براي تعامل مؤثر، كارا و پايدار بين آزمايشگاهيان و همكاران باليني برگزار مي گردد. به اين مناسبت از شما فرهيختگان و انديشمندان حوزه هاي مختلف علوم آزمايشگاهي پزشكي و بالين دعوت مي نمايد تا همچون سال هاي گذشته مقالات و پژوهش هاي حاوي دستاوردها و مطالب اصيل و بديع خود را براي كنگره ارسال فرماييد. جهت مشاهده اطلاعات بيشتر و ارسال خلاصه مقاله خود به آدرس وب سايت كنگره (www.isacl-congress.ir) مراجعه فرماييد.

 

دبير خانه دوازدهمين كنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... 
 
شركت دانشجويان كارشناسي ارشد انگل شناسي در دوازدهمين كنگره بين المللي آزمايشگاه و بالين
 
  
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/10/14
تعداد بازدید:
86
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal