دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
معرفي واحد

واحد توسعه تحقيقات باليني

بيمارستان افشار

Clinical Research Development Units (CRDU)

Hospital Research Development Committee (HRDC)

 

·         معرفي واحد :

 

چشم انداز مركز توسعه تحقيقات باليني:

·          نظر به اهميت تحقيقات باليني كاربردي و نقش آن در ارتقاء سلامت و با توجه به ضعف اينگونه پژوهش ها در مجموعه تلاش هاي پژوهشي دانشگاههاي كشور ضرورت تشكيل واحدهاي پژوهشي باليني در درون فيلد آموزشي درماني يعني بيمارستانها اجتناب ناپذير است. افق ترسيم شده توسط اين مراكز، ارتقاء پژوهش در جهت پيشرفت و توسعه درمان و آموزش پزشكي در دهه 1395 مي باشد .

·         اهداف اين مركز فراهم كردن تسهيلات لازم براي انجام و توسعه كمي و كيفي پژوهش هاي باليني و ارتقاء دانش و مهارتهاي پژوهشي گروههاي مختلف شامل اساتيد، دستياران، كارورزان و دانشجويان مي باشد .
از اين رو مركز توسعه پژوهش در راستاي اهداف دانشگاه و آرمان هاي علمي پژوهشي خويش در جهت تشويق اعضاء هيأت علمي به امر پژوهش و همچنين تسهيل خدمات لازم در روند انجام پژوهش گام برمي دارد. اين مركز  بعنوان يك مركز تخصصي پژوهشي تلاش دارد فعاليت هاي خود را در حوزه پژوهش و با هدف حل معضلات تشخيصي و درماني قابل حل از طريق پژوهش به انجام رساند.

·         در اين خصوص با برگزاري كارگاههاي پژوهشي مختلف با همكاري معاونت پژوهشي دانشگاه و استفاده از نيروهاي جوان و علاقمند به پژوهش در خصوص انجام مشاوره هاي آماري و نگارش مقالات در خدمت اساتيد محترم مي باشد.

 
تاریخ به روز رسانی:
1398/06/07
تعداد بازدید:
92
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal