دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
اعلام فراغت از تحصيل دانشجويان

دانشجويان پس از اينكه كليه واحدهاي درسي را با موفقيت به پايان رساندند جهت امور تسويه حساب به دانشكده محل تحصيل مراجعه و با گرفتن فرم مربوطه (شبانه-روزانه) ، از واحدهاي مختلف دانشگاه به ترتيب ذيل تسويه حساب و تائيديه گرفته و در پايان با ارائه كارت دانشجوئي به كارشناس آموزش كل مراجعه نمايد.


كارشناس آموزش دانشكده- آزمايشگاه - مسئول آموزش دانشكده -معاون آموزشي يا رئيس دانشكده - شوراي انضباطي دانشجويان-ستادشاهد و ايثارگر(براي دانشجويان شاهد وايثارگر)- آمار و كامپيوتر- مدير امور دانشجوئي- امور مالي شبانه (دانشجوي شبانه) - مدير پژوهشي (در اينجا مي بايست فرم تسويه حساب از كتابخانه ها و سمعي بصري تحويل گردد) - كارشناس آموزش دانشگاه - و در پايان مديركل آموزش دانشگاه.


دانشجو ميبايست كارنامه فارغ التحصيلي خود را همراه با فرم تسويه حساب و كارت دانشجويي به مسئول رشته مربوطه تحويل نمايد. در صورتي كه دانشجو موظف به پرداخت هزينه است ( دانشجويان شبانه بين الملل، انتقالي يا تكميلي از خارج از كشور ) مي بايست كل هزينه را پرداخت نمايد و فيش آن را به واحد مربوطه تحويل دهد و سپس مراحل ديگر تسويه حساب انجام گيرد.


در صورتي كه دانشجو از آموزش رايگان استفاده مي نمايد مسئول رشته ميبايست پرونده دانشجو را كنترل نموده و چنانچه مدارك كامل نباشد به دانشجو اعلام نمايد و دانشجو بايد در اسرع وقت جهت رفع نقص اقدام نمايد . پس از تكميل مدارك و پرداخت هزينه ( جهت دانشجويان با پرداخت هزينه) مسئول رشته پس از بررسي و تائيد فارغ التحصيلي، پرونده آموزشي دانشجو را به اداره دانش آموختگان تحويل مي دهد.

تاریخ به روز رسانی:
1397/08/02
تعداد بازدید:
273
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
info@ssu.ac.ir
یزد، میدان باهنر،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد
37240171 - 035
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal