دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
انصراف از تحصيل

دانشجويان در صورتيكه متقاضي انصراف از تحصيل باشند، مي بايست فرم مربوطه را از آموزش دانشكده تحويل گرفته و پس از تكميل به مسئول مربوطه تحويل نمايند. دانشكده تعداد واحد گذرانيده را در فرم ثبت و جهت تائيد نهايي به مدير كل آموزش دانشگاه ارجاع مي دهد.


دانشجو همزمان با تكميل فرم انصراف فرم تسويه حساب را از آموزش دانشكده تحويل مي گيرد و پس از گرفتن تسويه حساب از واحدهاي مختلف دانشگاه جهت تسويه حساب نهايي به آموزش كل (ساختمان مركزي دانشگاه) مراجعه مي نمايد.

 

توضيح:
1- در صورتي كه دانشجوي شبانه هيچگونه بدهي نداشته باشد تحويل كليه مدارك ثبت نامي به دانشجو بلامانع مي باشد. و در صورت داشتن بدهي پس از پرداخت كل بدهي ( از طريق اداره رفاه و كامپيوتر) مي تواند مدارك خود را دريافت نمايد.


2- كارشناس مسئول رشته براي دانشجويان روزانه با مركز خدمات آموزشي وزارت متبوع مكاتبه مي نمايد تا مجوز لازم جهت تحويل مدارك ثبت نامي از آنجا اخذ گردد سپس به دانشجو ابلاغ مي گردد كه تحويل مدارك ثبت نامي منوط به پرداخت بدهي شما بابت آموزش رايگان مي باشد. كه مبلغ و شماره حساب در آن نامه قيد شده است.صدور انصراف از تحصيل:

كارشناس مربوطه حكم انصراف از تحصيل را بعنوان دانشجو صادر و به آدرس او ارسال مي نمايد. در صورتيكه دانشجو از معافيت تحصيلي استفاده مي نمايد رونوشت نامه جهت ابطال معافيت به نظام وظيفه يزد نيزارسال مي گردد.

تاریخ به روز رسانی:
1397/08/02
تعداد بازدید:
257
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
info@ssu.ac.ir
یزد، میدان باهنر،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد
37240171 - 035
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal