دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
ثبت نام پذيرفته شدگان آزمون سراسري(كارشناسي پيوسته و دكتراي حرفه اي

اعلام اسامي توسط سازمان سنجش:

اسامي پذيرفته شدگان نهائي در آزمون سراسري در شهريور ماه هر سال از طريق پرتابل دانشگاه و نيز بصورت ليست كامپيوتري از طرف سازمان سنجش آموزش كشور به دانشگاه ارسال مي گردد و فرمهاي ثبت نامي به همراه تاريخ و محل مراجعه ثبت نام بر روي سايت دانشگاه قرار مي گيرد تا پذيرفته شدگان از نحوه و محل ثبت نام آگاهي يابند.

 

مراجعه جهت ثبت نام و انتخاب واحد:

پذيرفته شدگان مي بايست فرمهاي ثبت نامي را ازطريق سايت پرينت گرفته و پس از تكميل به همراه مدارك ثبت نامي(منطبق با اطلاعيه ثبت نام)درموعد مقرر به كارشناس مسئول رشته مربوطه تحويل نمايند. مسئول رشته پس از بررسي كليه مدارك پذيرفته شدگان ضمن اعلام شماره دانشجويي و تكميل اطلاعات در سيستم سماء و تشكيل پرونده آموزشي، دانشجو را جهت انتخاب واحد به دانشكده مربوطه ارجاع مي دهد.

 

 توضيح:

1-      مسئول رشته موظف است درخصوص پذيرفته شدگان نيمه متمركز در صورت قبولي قبلي دانشجو در رشته متمركز مدارك وي و احتمالا ريز نمرات گذرانيده را از دانشگاه مبدا درخواست نمايد.

2-      كليه پذيرفته شدگان موظف به ارائه رسيد ارزش تحصيلي خود به اداره كل آموزش مي باشند كه با مراجعه به دفاتر پستي سراسر كشوراين كار صورت مي پذيرد ( جهت سهولت اين امر هر ساله با نمايندگان دفاتر پست هماهنگ مي گردد كه در محل ثبت نام حضور داشته باشند )

3-      آدرس ارسال مدارك و ارزش تحصيلي، ساختمان مركزي دانشگاه علوم پزشكي يزد- اداره كل آموزش مي باشد.

 

بررسي پرونده آموزشي:

پس از انجام مراحل ثبت نام مسئول رشته ذيربط در آموزش كل جهت دانشجوي جديدالورود پرونده آموزشي تشكيل داده و در طي مدت تحصيل دانشجو، مدارك تحصيلي وي كنترل مي گردد تا درصورت وجود نقص در پرونده پذيرفته شده ، نسبت به اطلاع رساني به دانشجو از طريق دانشكده ذيربط اقدام گردد.

دانشجو موظف است، ضمن پيگيري لازم، مدارك مورد نياز پرونده آموزشي خود را تهيه و به آموزش كل تحويل نمايد.

تاریخ به روز رسانی:
1397/08/01
تعداد بازدید:
336
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
info@ssu.ac.ir
یزد، میدان باهنر،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد
37240171 - 035
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal