بیمارستان امام جعفر صادق میبد
آزمايشگاه

مسئول آزمايشگاه

حسين كردي

 

تلفن داخلي : 1370


آزمايشگاه بيمارستان دريك بخش مركزي  با پرسنلي مجرب و تجهيزاتي مناسب  به صورت شبانه روزي در حال ارائه خدمت به همشهريان عزيز مي باشد

 

 

 

بخش مركزي آزمايشگاه واقع در بلوار بسيج از ساعت 7 صبح تا ساعت 12 آماده گرفتن آزمايش مي باشد  و از ساعت 2 تا 7 بعد از ظهر جواب دهي صورت مي گيرد .


 

 

آزمايشگاه بيمارستان با بهره گيري از پيشرفته ترين و مدرن ترين امكانات و تجهيزات آزمايشگاهي آماده ارائه خدمات تشخيصي به كليه مراجعين سرپايي و بستري در طول شبانه روز و در اسرع وقت مي باشد.. آزمايش هاي موجود براساس سطوح مختلف روتين - تخصصي و فوق تخصصي طبقه بندي و در بخش هاي مختلف راه اندازي شده است و براي انجام آنها با به كار گيري كليه مواد مصرفي استاندارد در اندازه گيري تست هاي ايمونولوژي، هورموني و در بخش بيوشيمي استفاده مي شود. در بخش هماتولوژي از سل كانترهاي پيشرفته با قابليت هاي بالاي تشخيصي، دستگاه هاي كواگوليشن آنالايزر با توانايي اندازه گيري فاكتورها و پروتئين هاي انعقادي استفاده مي شود. بانك خون نيز كار پشتيباني از اتاق هاي عمل را بر عهده دارد. در قسمت سرجيكال پاتولوژي با بهره گيري از وسايل و ابزار دقيق امكان انجام آزمايش هاي آسيب شناسي، BM، FNA وجود داشته. از ديگر ظرفيت هاي موجود اين مركز برنامه ريزي و آمادگي كامل جهت همكاري با محققين ساير مراكز جهت مشاركت در انجام طرح هاي تحقيقاتي و پژوهشي با تمام امكانات موجود مي باشد.

 

بخش هاي پاتولوژي و هيستوپاتولوژي : 

بخش پاتولوژي بيمارستان از آذر ماه 82  شروع به كار نموده است ، و باخريد دستگاه هاي ميكروتوم ، Tissue processor  و توزيع پارافين  وبا تاكيد بر آموزش پرسنل (360 ساعت آموزش دوره پاتولوژي ) راه اندازي شد . همزمان با راه اندازي پاتولوژي واحد ستيولوژي شامل ستيولوژي مديكال و واژنيال (pap smear) نيز راه اندازي شد  . و در طول چند سال اخير با راه اندازي واحد IHC براي اولين بار در استان كه اغلب تومور هاي كرهاي سطان پستان انجام مي گرفته و در نهايت با توجه به كيفيت بالاي لام هاي ستيولوژي  آزمايش جديد LBC (ستيولوژي تخصصي دهانه رحم ) بصورت انحصاري در بيمارستان ميبد راه اندازي شده است .

تاریخ به روز رسانی:
1398/07/21
تعداد بازدید:
33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
يزد، بلوار جمهوري، بيمارستان افشار، مركز تحقيقات قلب و عروق يزد            تلفن:35231421-035

 
Powered by DorsaPortal