معاونت غذا و دارو
سامانه آموزش

سامانه آموزش 

درخواست برگزاري دوره هاي آموزشي (ويژه آموزشگاه ها )

 با توجه به ضرورت بررسي  و تاييد  كارگاه هاي آموزشي كه توسط شركت هاي داري مجوز آموزش برگزار مي شود مقتضي است مستندات دوره آموزشي خود را حداكثر يك هفته قبل از برگزاري درسامانه آموزش ارسال نموده تا جهت تاييد و قرارگيري اطلاعيه در قسمت اطلاعيه هاي آموزشي و خبررسان غذا ودارو اقدام شود و اطلاع رساني به موقع به مسئولين فني انجام گردد. ضمناً قبل از تاييد دروه آموزشگاه ها مجاز به تبليغات نمي باشند. پس از برگزاري دوره فايل منابع آموزشي مورد نظر را جهت قرارگيري در قسمت منابع آموزشي ارسال نمايند. مستندات پس از برگزاري دوره شامل ليست حضور و غياب و فايل نظر سنجي و نمونه گواهي آموزشي و آزمون بايد ا از طريق سامانه آموزش ارسال گردد.

 

نظرسنجي دوره هاي آموزشي برگزار شده (ويژه مسئولين فني)

 با توجه به ضرورت بررسي نظرات مسئولين فني پيرامون كيفيت كارگاه هاي آموزشي برگزار شده با نظارت اين معاونت مقتضي است انتقادات و پيشنهادات خود را در سامانه آموزش بيان نموده تا جهت افزايش كيفيت و بهره وري آموزشي مورد استفاده قرار گرفته و موجب بهبود برگزاري دوره هاي آموزشي قرار گيرد.

 

نيازسنجي دوره هاي آموزشي(ويژه مسئولين فني)  

با توجه به دستورالعمل شماره 4363 مورخ 10/03/85 سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت در خصوص برگزاري كارگاه هاي آموزشي متناسب با نيازهاي آموزشي مسئولين فني و لزوم كسب 125 امتياز آموزشي در طي 5 سال لطفاً نيازهاي آموزشي خود را با تكميل اين فرم اعلام نماييد.

 

ثبت نام شركت در دوره هاي آموزشي غذا و دارو

جهت ثبت نام شركت در دوره هاي آموزشي كه معاونت غذا و دارو برگزار مي كند در اين سامانه ثبت نام نماييد. ثبت نام دوره هايي كه توسط آموزشگاه هاي مجاز برگزار مي شود از طريق سايت يا حضوري توسط آموزشگاه انجام مي پذيرد.

 
 

 ورود به سامانه آموزش 

                    

نظرسنجي و ارزيابي دوره پودماني ويژه كارمندان

كارشناسان و كارمندان شاغل در  معاونت غذا ودارو دانشگاه با توجه به دستورالعمل هاي معاونت  توسعه و نيروي انساني نسبت به تكميل فرم هاي زير اقدام نمايند:

 

                                      فرم نياز سنجي آموزشي كارمندان 

                                 فرم ارزيابي دوره هاي آموزشي كارمندان

تاریخ به روز رسانی:
1398/05/27
تعداد بازدید:
224
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal