چهارمين سمپوزيوم سلول‌هاي بنيادي

چهارمين سمپوزيوم" سلول‌هاي بنيادي، مهندسي بافت و پزشكي بازساختي در قلب و عروق"با محوريت مركز تحقيقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشكي يزد و ستاد توسعه علوم و فناوريهاي سلولهاي بنيادي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري برگزار ميگردد.


به منظور ارائه آخرين گزارشات و دستاوردهاي پيش باليني و باليني و علوم همگرا و نوين مبتني بر سلولهاي بنيادي و پزشكي بازساختي در بيماريهاي قلب و عروق، چهارمين سمپوزيوم " سلول‌هاي بنيادي، مهندسي بافت و پزشكي بازساختي در قلب و عروق"در تاريخ پنجشنبه 4 مهرماه جاري در سالن اجتماعات هتل صفائيه يزد برگزار ميگردد.

اين سمپوزيوم در ادامه سه سمپوزيوم قبلي كه با استقبال كم نظير علاقمندان مواجه شده برگزار ميگرددو انتظار ميرود كه با توجه به نقش مرجعيتي استان يزد در درمان بيماريهاي قلبي در جنوب شرق كشور و دعوت از اساتيد خوش نام در سطح كشور، اين سمپوزيوم نيز كه با محوريت و ميزباني مركز تحقيقات قلب و عروق دانشگاه علوم پزشكي يزد برگزار مي شود نيز با استقبالي خوبي مواجه شود.

محورهاي اين سمپوزيوم عبارتند از : كارآزمايي‌هاي باليني سلول‌هاي بنيادي و پزشكي بازساختي در حوزة قلب و عروق، تازه‌ها و كاربرد سلول‌هاي بنيادي در نارسايي، بيماري‌هاي مادرزادي و آسيب‌هاي ايسكميك قلب، تجاري سازي محصولات سلولي و پزشكي بازساختي در قلب و عروق، دورنما و چالش‌هاي كاربرد مهندسي بافت در پزشكي بازساختي قلب و عروق، زيست مواد در سلول درماني و مهندسي بافت قلب، الكتروفيزيولوژي و ضربان سازهاي بيولوژيك، ژن درماني، دست ورزي‌هاي ژنتيكي و ويرايش ژنوم در قلب و عروق، چالش‌ها و دورنماي باليني، نقش بانك سلولي و منابع مختلف سلول در پزشكي بازساختي قلب و عروق.

يكي از وجوه تمايز اين سمپوزيوم، ارائه سخنرانيهاي گزارش گونه از متخصصين بنام از مراكز دانشگاهي مختلف كشوري در علوم باليني و همچنين گزارش مطالعات پيش باليني صورت گرفته تاكنون در سطح كشور است كه ميتوان به دعوت از اساتيد و محققيني از دانشگاههاي علوم پزشكي تهران، ايران، شهيد بهشتي، تربيت مدرس، پژوهشگاه رويان، مشهد،  شيراز و يزد اشاره نمود.

علاقمندان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر با دبيرخانه سمپوزيوم به شماره 35231421-035 تماس حاصل نموده و جهت ثبت نام به اينجا كليك نمايند

 
 
تاریخ:
1398/06/07
تعداد بازدید:
31
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal