دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
جوان پيشرو، دليل اميد
«اعتقاد به جوانان» و استفاده از «نيروي جوان باانگيزه» به عنوان «موتور پيشران حركت كشور» هموار از نكات مورد اعتقاد و تأكيد حضرت آيت‌الله خامنه‌اي از ابتداي انقلاب اسلامي تا امروز در طول مدت مسئوليت ايشان در مناصب مختلف بوده است. همچنين، يكي از مسائل مهمي كه رهبر انقلاب اسلامي همواره در جلسات كاري و ديدارهاي مختلفي كه با مسئولان كشوري و لشگري برگزار مي‌كنند بر آن تأكيد دارند، مسأله‌ي «خودباوري» و «اعتقاد به وجود راه حل مشكلات در درون كشور» است.
از اين رو، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي اخيراً در نشست غيررسمي با جمعي از جوانان به اين مسأله اشاره كردند و وجود جوانان را «استدلال» گفته‌ها و ادعاي خود دانستند. پايگاه اطلاع‌رساني KHAMENEI.IR اين بخش از بيانات رهبر انقلاب اسلامي را در قالب لوح «جوان پيشرو، دليل اميد» به شرح زير منتشر مي‌كند.
«بنده در سخنراني، در حرف زدن‌هاي با اشخاص و با مسئولين گاهي ادعاهايي ميكنم كه شماها استدلال آن ادعاها هستيد. بنده هميشه و بارها گفته‌ام كه هيچ چيزي نيست كه زيرساختش در كشور باشد و بوسيله‌ي جوانهاي ما قابل اجرا نباشد. بنده اين را بارها در سخنرانيها گفته‌ام، نمونه‌اش شما. اگر كسي به من بگويد دليل؛ شماها را ميشود بعنوان استدلال نشان داد. لذا قدر شما را خيلي ميدانم و برايتان دعا ميكنم. البته دعاي كلي هميشه كرده‌ام، بعد از اين دعاي خاص هم براي شماها ميكنم كه خداوند ان‌شاء‌اللّه كمكتان كند. ... حرف من اين است كه الآن در كارهاي پيشرفته و در بيشتر كارهاي پيشروي كشور، پيشاني كار دست بچه‌هاي حزب‌اللهي، بچه‌هاي مؤمن و جوانهاي بسيجي است.»
تاریخ:
1398/02/15
تعداد بازدید:
2
info@ssu.ac.ir
یزد، میدان باهنر،ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی یزد
37240171 - 035
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal