دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
ریاست دانشگاه

دکتر محمدرضا میرجلیلی استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی يزد و متخصص  بیماریهای داخلی دارای فلوشیپ مراقبتهای ویژه  و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد می باشند

پيام رياست دانشگاه

اينجا اولين شهر خشتي و دومين شهر تاريخي جهان است. با نامي وام گرفته از ايزد،‌ نيايش و ستايش.

اينجا يزد است، جاگرفته در قلب ايران، كوچه پس كوچه هايش تاريخ را روايت مي كنند. دارالعباد است، ديارمردماني مرد، عالمان دلداده و اديبان آزاده، بزرگان مردم دار و فرزانگان مردم پناه ، ‌هنرمندان خردمند و طبيبان هنرمند، ديري است جوانانش سرآمد آزمونهاي دانش و تلاش، رشادت و شهادتند.

اينجا خورشيد با خلق الفتي ديرينه دارد و زمين گرماي كويري خود را به مردمانش بخشيده است. مردم اين خطه سرشتي دارند آميخته از اصالت آريايي، ديانت ايراني و نجابت يزدي. جاي جاي شهر مناره هاي مساجد نيز دست دعا به سوي آسمان برافراشته اند و بادگيرها نسيم را به مهماني هشتي ها مي آورند. و سايه سار ساباط ها ، خستگي رهگذران را مي زدايند. دلهاي مردمان چون پهنه كوير صاف است و بي آلايش و وسيع. سالهاي دورنيك انديشاني بزرگ، نهال اولين دانشگاه پس از انقلاب را در دل كوير نشاندند و اينك درخت تناوري است استوار و بالنده. دارالفنوني است كه مرهم درد بودن را مي آموزد و مي كوشد با انسجام و همدلي، حاكميت اخلاق و ادب و نظم وقانون، تكريم و احترام ،‌وظيفه شناسي و خدمت رساني و مردم داري، گسترش دين و اخلاق و دانش، نماد دانشگاهي ايراني اسلامي باشد به حول وقوه الهي.

Initiates file downloadدكتر محمدرضا ميرجليلي

Initiates file downloadInitiates file downloadرئيس دانشگاه

 

شماره تماس 37258770-035

شماره فکس 37258411-035

تاریخ به روزرسانی:
1397/01/18
تعداد بازدید:
4409
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal