دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
بیانیه اطمینان دهی

بيانيه امنيت اطلاعات:

دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد براي حريم خصوصي كاربران خود ارزش فراوان قائل است. لذا در اين بيانيه توضيح مي دهيم كه چه اطلاعاتي را از كاربران اين مجموعه دانشگاهي دريافت مي كنيم و اين اطلاعات به چه منظوري مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت مي گردد.

امنيت اطلاعات و حفظ حريم شخصي :

ما حفظ حريم شخصي كاربران خود را تضمين مي نماييم، اطلاعات دريافت شده كه جنبه شخصي داشته باشند و يا كاربر با نمايش عمومي آن موافق نباشد به هيچ عنوان به اشتراك گذاشته نشده و در معرض نمايش عموم قرار نمي گيرد . براي حفظ امنيت اطلاعات از به روزترين شيوه هاي مرسوم جهت جلوگيري از دسترسي هاي غير مجاز و نفوذ به سيستم استفاده مي گردد لازم به ذكر است كه كاربران اين مجموعه شامل پزشكان،كادر درماني,اساتيد، كاركنان و دانشجويان مي باشند كه حفظ اطلاعات شخصي آنها يكي از با اهميت ترين وظايف ما در حوزه وب سايت دانشگاه مي باشد.

محتوي وب سايت:

وب سايت دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد علاوه بر سامانه مديريت محتوا جهت اطلاع رساني از فعاليت هاي سازمان داراي چندين سامانه نرم افزاري كه هر يك با هدف خاصي جهت سرويس دهي بهتر به مراجعين به مراكز درماني و اداري همچنين كاركنان شاغل يا بازنشسته و دانشجويان دانشگاه طراحي شده است بهره مي برد.

نظارت بر محتواي پرتال سازمان و كليه زير سايت هاي آن به عهده واحد روابط عمومي دانشگاه بوده و كار فني و آموزشي سايت توسط مديريت آمار و فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صورت مي پذيرد.

مالكيت معنوي و حق انتشار:

اين وب‌سايت و همه محتواي آن تحت مالكيت معنوي دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي شهيد صدوقي يزد بر مبناي قوانين كشور جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذكر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي كه موافقت‌نامه معتبر كتبي از سوي وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.

هيچ نام تجاري، علائم تجاري، علائم خدماتي و آرم تجاري به منظور تبليغات در وب‌سايت وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين سازمان مي باشد.

ممكن است پيوندهايي به سايت‌هايي غير از سايت‌هاي دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد وجود داشته باشد كه در اين صورت، حقوق مالكيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آن‌ها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

ممكن است شرايط استفاده از وب‌سايت و محتواي آن در زمان‌‌هاي نامشخص تغيير يابد. بنابراين پيش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سايت، مجدد به اين صفحه رجوع كرده و شرايط استفاده را بازخواني كنيد.

لازم به ذكر است با افراد خاطي طبق قوانين كشور جمهوري اسلامي ايران برخورد خواهد شد.

تاریخ به روز رسانی:
1397/03/21
تعداد بازدید:
1684
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal