Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
بیانیه اطمینان دهی

بیانیه امنیت اطلاعات:

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28  برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. لذا در این بیانیه توضیح می دهیم که چه اطلاعاتی را از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت می کنیم و این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می گردد.

امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی :

ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد لازم به ذکر است که کاربران این مجموعه شامل پزشکان،کادر درمانی,اساتید، کارکنان و دانشجویان می باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها یکی از با اهمیت ترین وظایف ما در حوزه وب سایت دانشگاه می باشد.

هشدار "توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما که پیام و یا مطلبی را در بخش تالار گفتگو ویا بخش نظر دهی سایت ارسال می نمایید. در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. و این اطلاعات، ممکن است به شکلی که برای ما خارج از کنترل باشدما موجب ارسال پیام های نا خواسته از سوی دیگران گردد. "

محتوی وب سایت:

وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد علاوه بر سامانه مدیریت محتوا جهت اطلاع رسانی از فعالیت های سازمان دارای چندین سامانه نرم افزاری که هر یک با هدف خاصی جهت سرویس دهی بهتر به مراجعین به مراکز درمانی و اداری همچنین کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان دانشگاه طراحی شده است بهره می برد.

نظارت بر محتوای پرتال سازمان و کلیه زیر سایت های آن به عهده واحد روابط عمومی دانشگاه بوده و کار فنی و آموزشی سایت توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صورت می پذیرد.

مالکیت معنوی و حق انتشار:

این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی شهید صدوقی یزد بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.

هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در وب‌سایت وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.

ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سایت، مجدد به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی کنید.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

تاریخ به روز رسانی:
1400/02/08
تعداد بازدید:
3415
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی آیت الله شهید صدوقی یزد است.
Powered by DorsaPortal