دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید صدوقی یزد
فراخوان مشارکت ساخت - تجهیز - و بهره برداری از سلف سرویس دانشجوئی در محل پردیس دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نظر دارد نسبت به ساخت - تجهیز - و بهره برداری از سلف سرویس دانشجوئی در محل پردیس دانشگاه واقع در صفائیه میدان عالم با مشارکت بخش خصوصی با شرایط ذیل اقدام نماید.

سهم آورده دانشگاه: شامل زمین (به هر متراژ مورد نیاز اجرای طرح) واقع در پردیس دانشگاه بعلاوه تامین آب - برق - گاز.

حداقل سهم آورده بخش خصوصی: احداث - تجهیز- و بهره برداری یک واحد آشپزخانه صنعتی با ظرفیت پخت حداقل چهار هزار پرس در هر وعده - دو واحد سالن پذیرائی هرکدام با ظرفیت پانصد نفر - و یک واحد سالن پذیرائی با ظرفیت دویست نفر.

توصیه ها: بخش خصوصی می تواند جهت افزایش بهره وری و سوددهی نسبت به احداث سالنهای پذیرائی بزرگتر و بیشتر به منظور برگزاری مراسم و جشنها و همچنین سالن های آمفی تاتر و حتی اتاقها و سوئیت هائی جهت بهره برداری بعنوان هتل نیز اقدام نماید بدیهی است بر اساس قوانین و مقررات حد اکثر مدت این مشارکت ده سال بوده و پس از انقضای مدت مورد توافق کلیه مستحدثات در مالکیت دانشگاه قرار خواهد گرفت و بخش خصوصی ادعائی در این زمینه نخواهد داشت.

دانشگاه در حال حاضر خرید یکهزار و پانصد پرس ناهار - هشتصد پرس شام - و پانصد پرس صبحانه را در ایام فعال سال تحصیلی با رعایت حداقل قیمت استعلام شده تعهد می نماید.

نحوه و معیارهای اولویت و انتخاب شریک بخش خصوصی: داوطلبین بایستی طرح پیشنهادی خود را با تمامی جزئیات شامل نقشه فاز یک کلیه ساختمانها - مدت مورد درخواست مشارکت - تخفیف هائی که برای پرسنل دانشگاه جهت استفاده از امکانات قائل می شوند ارائه نمایند این پیشنهادها در هیئت رئیسه دانشگاه مطرح و بر اساس گستردگی و حجم سرمایه گذاری - مدت کمتر دوره مشارکت - و امکانات رفاهی و تخفیفات بیشتر برای پرسنل دانشگاه طرح مطلوب انتخاب و نسبت به عقد قرارداد با پیشنهاد دهنده طرح اقدام خواهد شد.

داوطلبین بایستی پیشنهادات خود را به همراه جزئیات حداکثر تا پایلن وقت اداری مورخ 30 بهمن ماه سالجاری در پاکت در بسته به دفتر مدیریت پشتیبانی دانشگاه واقع در طبقه اول ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه در میدان باهنر تحویل نمایند همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از محل می توانند با دفتر مذکور و یا با شماره تلفن 37240374 تماس حاصل فرمایند.

تاریخ:
1396/11/11
تعداد بازدید:
531
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید آیت الله صدوقی یزد میباشد.
Powered by DorsaPortal